1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Новини Брюховичів

Вітаємо Володимира Володимировича з народження донечки!

PDFДрукe-mail

Субота, 24 лютого 2018

hqdefault


Шановний Володимир Володимирович!

Колектив Брюховицької селищної ради, Виконавчий комітет, Депутати Брюховицької селищної ради від щирого серця вітають Вас з народженням донечки! Немає більшої радості в житті, ніж народження дитини! Ми хочемо привітати з цією подією новоспечених батьків, які тепер не просто пара, а вже справжня сім’я ! З цього дня в домі назавжди поселиться радість, веселість і сміх. Не секрет, що будуть і безсонні ночі, і сльози, і втома – але все це ніщо в порівнянні з тим щастям, яке подарує Вам дитина! Бережіть Вашу чарівну дівчинку, вона Ваше світло в житті, кровиночка Ваша, нехай все у неї складеться в майбутньому, а буде щаслива вона, будете щасливі і Ви !
Народилося дівчатко, наче сонце, ангелятко, хай радіє вся земля - у світі кращої нема. Хай усмішкою втішає і щасливою зростає, у любові і красі, і в достатку і в добрі. Подарунків їй від долі і в житті всього доволі, щоб пишались нею всі і в родині і в сім'ї !
МИ ДУЖЕ РАДІ ЗА ВАС !

Податкова інформує

PDFДрукe-mail

П'ятниця, 23 лютого 2018

Нещодавно у Личаківській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” на тему: «Декларування доходів громадян та річна податкова звітність». З платниками податків спілкувався заступник начальника Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Зубрицький Андрій Володимирович.

Детальніше


"Народний дім" у Брюховичах запрацює під управлінням культури департаменту розвитку Львівської міської ради

PDFДрукe-mail

DSC 023415 лютого 2018 р., рішенням Львівської міської ради, депутати  прийняли у фінансове управління Народний дім у Брюховичах.
Капітальний ремонт «Реконструкції клубу «Народний дім»по вул. Івасюка ,2 в смт.Брюховичі» було розпочато восени 2008 року і завершено в листопаді 2017 року.

Детальніше
Сторінка 10 з 79