1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Новини Брюховичів

Податкова інформує

PDFДрукe-mail

Шевченківське відділення Личаківської ОДПІ
Головного управління ДФС у Львівській області інформує:
27 квітня 2017 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Нове в оподаткуванні та звітності. Актуальні питання оподаткування у 2017 році» за участю сертифікованих аудиторів Львівської області.
Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Детальніше


Христос Воскрес!

PDFДрукe-mail

85924638

Дорогі брюхівчани !

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди світлого величного християнського свята - Воскресіння Христового. 

Я від усієї душі щиросердечно бажаю всім і кожному міцного здоров'я, добра, злагоди та Божого благословення. Хочеться, щоб цей день згуртував нас навколо давніх християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього. Хай диво Христового Воскресіння надихає Вас на добрі та праведні справи, наповнить радістю Ваші серця. 

В цей важкий для нашої країни час, ми як ніколи маємо бути єдині думкою, зразкові у своїх вчинках, розсудливі у складних ситуаціях, щирі у своїх переконаннях та поблажливі до ближніх. 

Прошу в Господа в це Величне християнське свято, для українців вцілому та пересічного жителя селища зокрема, здоров'я та сімейного благополуччя, злагоди та добробуту, миру та добра, терпимості та прощення.

Христос Воскрес - Воістину Воскрес. 

 

З повагою, селищний голова Володимир Доманський


Складаємо щиру подяку  спонсорам, які допомогли у придбанні Пасхальних кошиків для одиноких,малозабезпечених мешканців Брюховичів

ТзОВ: "Сервіс", "Кантрансбуд", "Партнер Захід","Кордія", "Пролісок", "Біля оера","Технопак", "Каданс", "Валентина",  "Аркан", "Перлина Львова". ФОП: Бзюба М.,Гавриляк Н., Мироненко В.І.,  Житловий комплекс "Хвиля", магазин"Будова" .  Водоканал Брюховичі    


Податкова інформує

PDFДрукe-mail

Шевченківське відділення Личаківської ОДПІ
Головного управління ДФС у Львівській області інформує:
23 березня 2017 року в 11 год. 00 хв. в актовому залі цокольного приміщенняадмінбудинку Головного управління ДФС у Львівськійобласті за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35 буде проведено семінар для платниківподатківЛьвівщини на тему: «Актуальніпитанняоподаткування у 2017 році» за участюміжнароднихсертифікованихпрофесійнихбухгалтерівЛьвівськоїобласті.

Детальніше
Сторінка 9 з 67