1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Новини Брюховичів

Пасхальне вітання селищного голови В.Доманського

PDFДрукe-mail


xrystos
Дорогі Брюхівчани!
Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди світлого величного християнського свята - Воскресіння Христового.
Пасхальні дні приходять до нас аби поєднати близьких людей, дати їм нагоду пробачити прикрощі і сказані згарячу слова. Кожен має переглянути своє життя, оцінити помисли та вчинки для того, щоб почати новий день з щирим намаганням творити добрі справи.
Тієї миті, коли вдарять над нашою великою Україною Великодні дзвони, нехай царюють у Ваших серцях радість і душевний спокій, оселиться у Вашому житті щастя! Бажаю вам і вашим родинам у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує вам любов, мир та злагоду на довгії літа. Бажаю всім здоров’я, добробуту й успіхів у добрих ділах.
Христос Воскрес!
З найкращими побажаннями
Селищний голова В.Доманський

Складаємо щиру подяку  спонсорам, які допомогли у придбанні Пасхальних кошиків для одиноких, малозабезпечених мешканців Брюховичів

ПП,ТзОВ: "Сервіс", "Кантрасбуд", "Біля озера (Чебуречна)", "Каданс", "Аркан", "Перлина Львова","Форест груп","Тесля","Геоцентраль", "Док" , "Віфо",
ФОП: Дзюба М., Гавриляк Н., Мироненко В.І., Мар'ян Ковбаса, Бек, Криницький, Цап М.,
Житловий комплекс "Хвиля". 

Оголошення

PDFДрукe-mail

Вівторок, 03 квітня 2018

Брюховицькою селищною радою оголошено конкурс на заміщення вакантної посади юрисконсульта виконавчого комітету Брюховицької селищної ради згідно розпорядження селищного голови смт.Брюховичі від 03 квітня 2018 року № 29-р.

Детальніше


Вітаємо з Ювілеєм Ощудляк Олександру Омелянівну

PDFДрукe-mail

Неділя, 25 березня 2018
Сторінка 8 з 79