1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Новини Брюховичів

Звернення селищного голови

PDFДрукe-mail

Procyk

Селищний голова смт. Брюховичі п. О. Процик звертається до мешканців селища з проханням  вчасно  прибирати сміття біля власних будинковолодінь  не смітити в місцях  масового відпочинку населення - парку ім. Богдана Хмельницького, скверах, зелених зонах, заключити угоду на вивіз сміття  з  спеціалізованою організацією «АВЕ ЛЬВІВ» тел:+38 032 2426057.

Детальніше


Брюхівчанка забруднена.

PDFДрукe-mail

Ri4raГідрографічна сітка смт. Брюховичі представлена невеличкими струмками, які протікають на заболочених заплавах. Головний потік смт. Брюховичі - р. Брюхівчанка бере початок з трьох невеличких струмків і тече в північному напрямку до присілка Гамулець, де змінивши напрямок на північно-східний, об’єднується з Грибовицьким потоком, що несе води в басейн Балтики.

Детальніше


Програма розвитку на 2011р

PDFДрукe-mail

Rada326.05.2011р. на сесії Брюховицької селищної ради прийнято основний програмний документ селища –  Програму соціально-економічного та культурного розвитку смт. Брюхович на 2011р.
Іван Собко – заступник голови постійної комісії з питань фінансів, розвитку підприємництва та планування бюджету Брюховицької селищної ради, керівник депутатської групи «Перспектива у селищній раді».

Детальніше
Сторінка 66 з 67