1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Новини Брюховичів

Вітаємо Львівського міського голову Садового Андрія Івановича з 50-літнім ювілеєм

PDFДрукe-mail

sadovyj


 Шановний Андрію Івановичу!

Селищний голова Володимир Доманський, депутатський корпус, виконавчий комітет Брюховицької селищної ради разом з громадою селида Брюховичі щиро вітають Вас із нагоди вашого 50-літнього ювілею!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя та подальших успіхів у будь-яких справах та починаннях. 
Нехай у Ваших службових справах завжди буде підтримка однодумців, а життєвий та професійний шлях наповниться новими злетами та досягненнями. 
Нехай  ніколи не покидає Вас почуття задоволення від здійснених Вами добрих справ, від успішного здійснення задумів і проектів.
Нехай Ваша самовіддана праця завжди дарує радість, а Ваш високий професіоналізм і авторитет служить справі підвищення благополуччя  та розвитку рідного міста Львова і мальовничих Брюхович, зростання добробуту земляків.
Нехай Ваші невтомність, талант господаря, досвід та професіоналізм ще багато років сприяють розквіту великої громади Львова.
Зичимо Вам щедрої  долі, терпіння та успіхів у почесній і відповідальній справі розбудови місцевого самоврядування і Держави на благо місцевим громадам і Україні.
 
 
 
 

28-ма сесія 7-го скликання відбудеться 16 серпня 2018 року.

PDFДрукe-mail

Середа, 15 серпня 2018

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Від 15 cерпня 2018 року № 112-р

Про скликання позачергової
28-ї сесії 7–го скликання
Брюховицької селищної ради

Детальніше


З Днем народження Володимир Володимирович.

PDFДрукe-mail

1508217880 z-dnem-narodzhennya


 Шановний Володимир Володимирович!
Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди.
Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!
Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!
Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.
З повагою колектив Брюховицької селищної ради,
депутатський корпус та виконавчий комітет.Сторінка 1 з 76