1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

"Народний дім" у Брюховичах запрацює під управлінням культури департаменту розвитку Львівської міської ради

PDFДрукe-mail

DSC 0234
15 лютого 2018 р., рішенням Львівської міської ради, депутати  прийняли у фінансове управління Народний дім у Брюховичах.
Капітальний ремонт «Реконструкції клубу «Народний дім»по вул. Івасюка ,2 в смт.Брюховичі» було розпочато восени 2008 року і завершено в листопаді 2017 року.
В лютому місяці 2018 року будівлю Народного дому рішенням Брюховицької селищної ради  №520 від 01.02.2018р. було зараховано на баланс Брюховицької селищної ради, а рішенням № 521 від 01.02.2018 року делеговано повноваження управління Народним домом смт.Брюховичі Львівській міській раді. Сама будівля залишається  у власності Брюховицької селищної ради.
Оскільки смт.Брюховичі адміністративно підпорядковані до Шевченківського району м.Львова  і такі послуги, як освіта, медицина, культура, охорона правопорядку, тощо на території Брюхович забезпечує Львівська міська Рада, селищний голова В.Доманський провів переговори з міським головою А.Садовим, щодо можливості передачі у фінансове управління самої будівлі відремонтованого "Народного дому" і забезпечення розвитку культури на території смт. Брюхович.  Для цієї мети селищний голова у вересні 2017 року розпорядився створити робочу комісію у склад якої увійшли представники місцевої влади, представники громади і управління культури Львівської міської ради.
Головою робочої комісії було призначено Войтовича Любомира Васильовича (директор Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м. Львова, член виконавчого комітету Брюховицької селищної ради, голова громадської організації «Фундація «Перспектива»), а заступником голови було обрано Кулик Оксану Володимирівну (в. о. начальника управління культури департаменту розвитку Львівської міської ради).
Алгоритм управління будинком культури буде подібним до управління школою, садочком, бібліотекою чи музичною школою, тобто селищна рада передає в оренду будівлю відповідному управлінню Львівської міської ради, а управління фінансує комунальні послуги, послуги самої діяльності і зарплати персоналу.
Порозуміння було досягнуто, і рішенням селищної ради передано, а рішенням міської ради прийнято народний дім у фінансове управління міста Львова.