1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Звіт селищного голови за 2014 рік

PDFДрукe-mail

procyk-main

Звіт селищного голови за 2014 рік


Всю свою роботу і селищна рада і її виконавчий комітет виконують відповідно до нашого основного Закону „Про місцеве самоврядування в Україні”.
Декілька слів про організаційно-масову роботу ради та виконавчого комітету. Так у 2014 році було проведено 7 сесій ради .Прийнято 122 рішення. До сесії готуються всі депутати і працівники апарату виконавчого комітету. Для підготовки питань на розгляд сесії постійно залучаємо тих чи інших спеціалістів.

В 2014 році проведено 9 засідань виконкому, прийнято 166 рішень.

Селищна рада постійно працює із зверненнями громадян.
Так за минулий рік до селищної ради всього звернулось :
1175 фізичних осіб,894 юридичних осіб та 62 інформаційні запити. По всіх зверненнях дано відповіді, або прийнято відповідні рішення. Основними питаннями у зверненнях громадян залишаються питання, які виникають при переоформленні права власності на майно, приватизації земельних ділянок, надання дозволів на будівництво та перебудову, узаконення самовільно побудованих об’єктів, розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг, знесення зелених насаджень.

Значною залишається і кількість виданих довідок - так всього в 2014 році видано 1950 довідок.

Переходимо до розгляду Програми соціально-економічного розвитку селища.
Виконання Програми тісно пов’язане із виконанням бюджету селища, наявні ресурси бюджету селища 2014 року в основному спрямовувались на поточні видатки, але все таки дещо ми змогли зробити по реконструкції та ремонту об’єктів комунальної власності


селища. Звичайно не всі наші плани і задуми були реалізовані, але ми намагались виконати всі накреслені плани, щодо розвитку території.Хоча можна сказати, що основним стримуючим фактором – була і на жаль є відсутність достатніх коштів в селищному бюджеті.

Тепер детальніше зупинюсь на роботах, які були заплановані в Програмі соціально-економічного розвитку і були виконані в 2014 році.
В вересні 2014 року було проведено конкурсні торги щодо закупівлі «Реконструкція клубу «Народний дім» по вул. Івасюка,2 в смт.Брюховичі. » В результаті визнано переможця та розпочато реконструкцію Народного дому «Просвіта».

Протягом останніх п’яти років працюємо над реконструкцією вуличного освітлення. За 2014 рік проведено реконструкцію вуличного освітлення по:
вул.Грушева,За мостом ,Очеретяна,Бірківська,Тіниста,Запашна,
Журавлинна,Бічна Озерна,Бічна Курортна,Крукова Гора.

Як і щорічно в минулому році ми проводили ремонт доріг. Було проведено:
капітальний ремонт дороги по вул.Кліматичній,Дитячій
поточний ремонт дороги по вул..Івасюка,Сухомлинського,Широкій,
Курортній,Ясній,Під Осовою,Смолистій,Весняній.
поточний ремонт (щебеневе покриття) по вул..Побутова,Калинова,
Малинова,Стикова ,Тіниста.

Один з найбільших напрямків роботи селищної ради і по об’єму і по кількості вкладених в нього коштів є благоустрій населеного пункту. Зокрема, в 2014 році було зроблено:
-розпочато будівництво зовнішніх мереж водопостачання по
вул..Арктичній;
-облаштовано 4 дитячі майданчики – по вул..Ясна- Крута,Незалежності України,Шкільна-Теплична,Соснова Поляна та
2 дитячі майданчики в дитячому садку
-проведено заміну вікон в дитячому садку та музичній школі.
-розпочаті роботи по облаштування пішохідної доріжки по вул..Весняній.

Брюховицька селищна рада приймала участь у конкурсі Українського
фонду соціальних інвестицій .За підсумками конкурсу проект «Реконструкція водогону району Прилуки» визнаний переможцем.згідно якого вул..Ряснянська буде забезпечена водою.

Проведено ремонт приміщення кухні ДНЗ № 143.
На утримання дитячого садка в минулому році було використано 1,9 млн.грн. Цифра ніби велика, але й коштів на харчування дітей згідно з нормами в останньому кварталі було недостатньо, тому що ціни на продукти мали тенденцію постійного росту. На сьогоднішній день дитячий садочок відвідує 213 дітей .

Дуже важливим питанням в роботі селищної ради є земельне питання.
Продовжується приватизація земельних ділянок громадянами селища.
Щодо проблем з використанням земельних ресурсів, то як і у всіх є і в нас невирішені питання: по перше це відсутність встановлених меж селища ( до речі без встановлених меж населеного пункту неможливо завершити розробку Генерального плана селища). Інститутом землеустрою були розпочаті роботи по інвентаризації земель селища, але були зупинені із-за відсутності коштів.На стадії розроблення знаходиться проект розмежування земель державної та комунальної власності.

Завершуються роботи по відведенню земельної ділянки для розширення існуючого кладовища.

Розпочаті роботи по приватизації землі щодо відведення земельних ділянок під Народний дім «Просвіта»,комунальне господарство,бібліотеку та музичну школу.

У сфері екології - 71 % населення смт.Брюховичі мають заключені
договора на вивіз сміття.Кожного року проводиться планове косіння трави,постійно проводиться суцільна дератизація.


Систематично ліквідовуються стихійні сміттєзвалища. Цього року ліквідовано два стихійні сміттєзвалища.
15 травня 2014 року селищною радою (за сприяння «Львівського лісового селекційно-насіневого центру») було проведено роботи по висадженню дерев біля пам’ятника Т.Г.Шевченку.

Декілька слів про демографічну ситуацію в селищі. На сьогоднішній день в селищі наявного населення 8209 чоловік. В 2014 році народилося 48, а померло 52 чоловік.

Протягом 2014 року матеріальну допомогу отримали 31 чоловік, 5 чоловік отримали допомогу на поховання. До Дня Перемоги подарунки отримали 9 чоловік,до Дня Святого Николая 100 чоловік,до дня Пасхи 50 чоловік.

Тому давайте спільно вирішувати всі проблеми, які в нас є, але це можливо лише тоді коли кожен з нас буде відноситись до селища в цілому як до своєї домівки. А ми зажди налаштовані на плідну співпрацю та на діалог з усіма, хто бажає щось зробити для себе і свого селища.