1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Звіт селищного голови за 2013 рік

PDFДрукe-mail

Звіт селищного голови за 2013 рік .

В своєму звіті я ознайомлю Вас із роботою селищної ради та її виконавчого комітету в 2013 році та окреслю основні напрями роботи селищної ради в 2013 році.
Всю свою роботу і селищна рада і її виконавчий комітет виконують відповідно до нашого основного Закону „Про місцеве самоврядування в Україні”.
Декілька слів про організаційно-масову роботу ради та виконавчого комітету. Так у 2013 році було проведено 6 засідань сесій ради. Прийнято 97 рішень. До сесії готуються всі депутати і працівники апарату виконавчого комітету. Для підготовки питань на розгляд сесії постійно залучаємо тих чи інших спеціалістів.
Постійні комісії селищної ради, попередньо на своїх засіданнях, ретельно розглядають питання, що виносяться на розгляд ради, готують свої рекомендації та висновки, узгоджують проекти рішень.
В 2013 році проведено 10 засідань виконкому, прийнято 204 рішень.

Селищна рада постійно працює із зверненнями громадян так за минулий рік до селищної ради всього звернулось 957 громадян. По всіх зверненнях дано відповіді, або прийнято відповідні рішення. Основними питаннями у зверненнях громадян залишаються питання, які виникають при переоформленні права власності на майно, приватизації земельних ділянок, надання дозволів на будівництво та перебудову, узаконення самовільно побудованих об’єктів, розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг, знесення зелених насаджень.

Складено і подано в військовий комісаріат списки призовників в кількості 26 чоловік, які підлягають приписці до призовної дільниці.

Значною залишається і кількість виданих довідок- так всього в 2013 році видано 1668 довідок, архітектором виконкому видано
246 висновків.
Працює при селищній раді і адміністративна комісія, яка розглядає протоколи про адміністративні порушення. Основними адмінпорушеннями на сьогоднішній день є порушення Правил торгівлі та порядок реєстрації актів цивільного стану.Притягнуто до адмінвідповідальності 5 осіб.

Переходимо до розгляду Програми соціально-економічного розвитку селища.
Виконання Програми тісно пов’язане із виконанням бюджету селища, наявні ресурси бюджету селища 2013 року в основному спрямовувались на поточні видатки, але все таки дещо ми змогли зробити по реконструкції та ремонту об’єктів комунальної власності селища. Звичайно не всі наші плани і задуми були реалізовані, але ми намагались виконати всі накреслені плани, щодо розвитку території. Хоча можна сказати, що основним стримуючим фактором – була і на жаль є відсутність достатніх коштів в селищному бюджеті.

Тепер детальніше зупинюсь на роботах, які були заплановані в Програмі соціально-економічного розвитку і були виконані в 2013 році.

Протягом останніх п’яти років працюємо над реконструкцією вуличного освітлення.
За 2013 рік проведено реконструкцію вуличного освітлення по:
вул..Очеретяна, Вишнева,Яблунева,Грушева,За мостом,Музейна,
Січових Стрільців.
Як і щорічно в минулому році ми проводили ремонт доріг. Було проведено поточний ремонт дороги по вул..Бурштиновій.
Розпочато капітальний ремонт вулиці Арктична.
Проведено ремонт щебеневим покриттям вулиці Проліскової.

Один з найбільших напрямків роботи селищної ради і по об’єму і по кількості вкладених в нього коштів є благоустрій населеного пункту.
Зокрема, в 2013 році було зроблено:
-проведено будівництво зовнішніх мереж водопостачання по
вул..Арктичній;

-проведено капітальний ремонт (заміна вікон) в бібліотеці по вул..Незалежності України
-проведено капітальний ремонт (заміна вікон) в музичній школі по вул..В.Івасюка
-розпочато капітальний ремонт (заміна вікон) в ДНЗ №143
-виготовлено проектно-кошторисну документацію по об’єкту “Реконструкція з розширенням існуючої школи №41 по вул..Макаренка,19”;
-проведено ремонт з утепленням зовнішньої стіни будинку № 19 по вул..Ясній
-проведено благоустрій та облаштовано в’їзд на територію кладовища
-проведено ремонт корпусу СШ № 41 для проведення уроків катехизації УГКЦ
На утримання дитячого садка в минулому році було використано 1,86 млн.грн. Цифра ніби велика, але й коштів на харчування дітей згідно з нормами в останньому кварталі було недостатньо, тому що ціни на продукти мали тенденцію постійного росту. На сьогоднішній день дитячий садочок відвідує 237 дітей .

Дуже важливим питанням в роботі селищної ради є земельне питання.
Продовжується приватизація земельних ділянок громадянами селища.
Щодо проблем з використанням земельних ресурсів, то як і у всіх є і в нас невирішені питання: по перше це відсутність встановлених меж селища (до речі без встановлених меж населеного пункту неможливо завершити розробку Генерального плана селища). Інститутом землеустрою були розпочаті роботи по інвентаризації земель селища, але були зупинені із-за відсутності коштів.
Виготовлено правовстановлюючі документи на землекористування СШ №41 .

Декілька слів про демографічну ситуацію в селищі. На сьогоднішній день в селищі наявного населення 8209 чоловік. В 2013 році народилося 47 чоловік, померло 47 чоловік.


Протягом 2013 року матеріальну допомогу отримали 31 чоловік, 6 чоловік отримали допомогу на поховання. До Дня Перемоги подарунки отримали 11 чоловік,до Дня Святого Николая 100 чоловік,до дня Пасхи 50 чоловік.

Тому давайте спільно вирішувати всі проблеми, які в нас є, але це можливо лише тоді коли кожен з нас буде відноситись до селища в цілому як до своєї домівки. А ми зажди налаштовані на плідну співпрацю та на діалог з усіма, хто бажає щось зробити для себе і свого селища.