1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Звіт селищного голови за 2011рік

PDFДрукe-mail

procyk-main
Звіт селищного  голови перед громадою смт.Брюховичі відбувся 29.12.2011 року в приміщенні готельного комплексу «Валентина»
Шановні мешканці Брюхович!
Я дуже радий бачити Вас в цьому залі на щорічних загальних зборах громадян. Сьогодні, як і завжди я ознайомлю Вас із роботою селищної ради в 2011 році. І на початку своєї доповіді я хочу подякувати Вам за виявлену мені довіру очолювати громаду селища.  Я особисто і вся команда селищної ради будуть працювати, над тим, щоб всім нам жилось краще у нашому селищі. А  від всіх Вас ми чекаємо конкретних пропозицій щодо покращення ситуації в селищі по тих чи інших напрямах роботи, адже лише спільно ми зможемо зробити те, що запланували.
Всю свою робеоту і слищна рада і її виконавчий комітет виконують відповідно до нашого основного Закону  „Про місцеве самоврядування в Україні”.
В даний час, а особливо в передвиборчий період практично всі політики обіцяли місцеве самоврядування підняти на належний рівень та надати належне для виконання всіх повноважень фінансування, але це були тільки слова, а реалії залишаються менш утішними, тому і розв’язати всі місцеві проблем на даному етапі ми не зможемо. Але ми обов’язково будемо робити все для розвитку пріоритетних напрямів програми соціально-економічного розвитку селища.
Декілька слів про організаційно-масову роботу ради та виконавчого комітету. Так у 2011році було проведено 11 сесій ради, прийнято 164 рішень. До сесії готуються всі  депутати і працівники апарату виконавчого комітету. Для підготовки питань на розгляд сесії постійно залучаємо тих чи інших спеціалістів. В 2011 році проведено 12 засідань виконкому, прийнято  365 рішень.
Селищна рада постійно працює із зверненнями громадян.  За минулий рік  до селищної ради  звернулось 904 громадян. По всіх зверненнях дано відповіді, або прийнято відповідні рішення. Основними питаннями  у зверненнях громадян залишаються питання, які виникають при переоформленні права власності на майно, приватизації земельних ділянок, надання дозволів на будівництво та перебудову, узаконення самовільно побудованих об’єктів, видача свідоцтв про право власності на житло та господарські будівлі, розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг,  знесення зелених насаджень. Значною залишається і кількість виданих довідок - так всього в 2011 році  видано   2059  довідок. Працює при селищній раді і адміністративна  комісія, яка розглядає протоколи про адміністративні порушення. Основними адмін. порушеннями на сьогоднішній день є порушення "Правил благоустрою населеного пункту". На черговій сесії селищної ради затверджено правила благоустрою селища в яких конкретизуємо правопорушення за які настає адміністративна відповідальність, але все таки і це не зупиняє людей, які живуть за законом, аби не в своєму дворі.
Переходимо до розгляду програми соціально-економічного розвитку селища. Виконання програми тісно пов’язане із виконанням бюджету селища, наявні ресурси бюджету селища 2011 року  в основному  спрямовувались на поточні видатки, але  дещо, ми таки змогли  зробити по реконструкції та ремонту  об’єктів комунальної власності селища. Звичайно не всі наші плани і задуми були реалізовані, але ми намагались виконати всі накреслені плани, щодо розвитку території , хоча можна сказати, що основним стримуючим  фактором – була і на жаль є відсутність достатніх коштів в селищному  бюджеті.
Тепер детальніше зупинюсь на роботах, які були заплановані в програмі соціально-економічного розвитку  і були виконані в 2011 році.
Протягом останніх пяти  років працюємо над реконструкцією вуличного освітлення. За 2011 рік проведено реконструкцію вуличного освітлення по:
вул.Бічна Озерна, Яблунева, Хвойна, Стикова, Бічна Фруктова, Світла, Весняна, Крукова Гора, Ряснянська, Лікарська, Лісна, Дитячий садок, Смолиста, Приколійова, Шкільна, Мальвова, Побутова, селищне кладовище, пам’ятник Шевченка.
Як і щорічно в минулому році  ми проводили ремонт  доріг. Із бюджету селища було проведено:
 • реконструкцію дороги по вул. Незалежності України
 • реконструкцію дороги по вул. Івасюка
 • реконструкцію дороги по вул. Львівській
 • реконструкцію дороги по вул. Курортній
 • реконструкцію дороги по вул. Сухомлинського
 • реконструкцію дороги по вул. Весняній
 • реконструкцію дороги по вул. Ясній
 • реконструкцію дороги по вул. Смолистій
Один з найбільших напрямків роботи селищної ради і по об’єму і по кількості вкладених в нього коштів є благоустрій населеного пункту. Зокрема, в 2011 році було зроблено:
 • капітальний ремонт даху  аварійного будинку по вул. Ясна,19
 • ремонт пам’ятника Шевченка
 • будівництво захисних споруд для захисту від підтоплення паводковими водами р.Брюхівчанки сільськогосподарських угідь та садиб
 • реконструкція огорожі в ДНЗ  № 143
 • реконструкція дитячих майданчиків (проектні роботи)
 • будівництво чотирьох індивідуальних автобусних зупинок
Декілька слів про роботу по водопостачанню, водовідведенню та каналізуванню:
прокладено 2,5 км водогону із Рясне через лісосмугу
 • зроблено водовідведення по вул. Ясній
 • зроблено водовідведення по вул. Шкільна-Бурштинова
 • завершено будівництво каналізації (перша черга) району Прилук
 • придбано каналізаційних труб на суму 97 914 грн для заміни частини каналізаційної гілки по вул. Львівській
На утримання дитячого садка в минулому році було використано 1,5 млн.грн. Цифра ніби велика, але й коштів на харчування дітей згідно з нормами в останньому кварталі було недостатньо, тому що ціни на продукти мали тенденцію постійного росту. На сьогоднішній день дитячий садочок відвідує 200 дітей.
Дуже важливим питанням в роботі селищної ради є земельне питання. Продовжується приватизація земельних ділянок громадянами  селища. Щодо проблем з використанням земельних ресурсів, то як і у всіх є і в нас  невирішені питання: по перше  це відсутність встановлених меж селища ( до речі без встановлених меж населеного пункту неможливо завершити розробку Генерального плана селища). Інститутом землеустрою були розпочаті роботи по інвентаризації земель селища, але були зупинені із-за відсутності коштів. Така ж сама   проблема з нормативно-грошовою оцінкою землі.
В 2011 році було Розпочато роботи по відведенню земельних ділянок під такі дитячі майданчики:
 • Вул. Коротка.11
 • Вул. Львівська
 • Вул. Бічна Ясна
 • Вул. Жасминова
 • Вул. Вербова
Завершуються роботи по відведенню земельної ділянки для розширення існуючого кладовища, а також роботи по виготовлення правовстановлюючих документів  під СШ №41 та дитячого садка № 143.
Декілька слів про демографічну ситуацію в селищі. На сьогоднішній день в селищі наявного населення 8004 чоловік. В 2011 році народилося  42, а померло 50 чоловік. Протягом  2011 року матеріальну допомогу отримали 51 чоловік, 8 чоловік отримали допомогу на поховання. До дня Перемоги подарунки отримали 11 чоловік, до дня Святого Николая 120 чоловік, до дня Пасхи 50 чоловік.
І на останок хотілося побажати  всім нам витримки, щоб дожити до трохи кращих часів ніж ті, які ми з вами переживаємо. Тому давайте спільно вирішувати всі проблеми, які в нас є, але це можливо лише тоді, коли кожен з нас буде відноситись до селища в цілому, як до своєї домівки. А ми завжди налаштовані на плідну співпрацю та на діалогу з усіма, хто бажає щось зробити для себе і свого селища.