1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Звіт селищного голови за 2012 рік

PDFДрукe-mail


procyk-main

Звіт селищного  голови за 2012 рік
Всю свою роботу і селищна рада і її виконавчий комітет виконують відповідно до нашого основного  Закону  „Про місцеве самоврядування в Україні”.
Декілька слів про організаційно-масову роботу ради та виконавчого комітету. Так у 2012 році було проведено 9 сесій ради .Прийнято 118 рішень. До сесії готуються всі  депутати і працівники апарату виконавчого комітету. Для підготовки питань на розгляд сесії постійно залучаємо тих чи інших спеціалістів.

В 2012 році проведено 12 засідань виконкому, прийнято  315 рішень.

Селищна рада постійно працює із зверненнями громадян так за минулий рік  до селищної ради всього  звернулось 950 громадян. По всіх зверненнях дано відповіді, або прийнято відповідні рішення. Основними питаннями  у зверненнях громадян залишаються питання, які виникають при переоформленні права власності на майно, приватизації земельних ділянок, надання дозволів на будівництво та перебудову, узаконення самовільно побудованих об’єктів, видача свідоцтв про право власності на житло та господарські будівлі, розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг,  знесення зелених насаджень.

Значною залишається і кількість виданих довідок- так всього в 2012 році  видано   1652  довідок.

Працює при селищній раді і адміністративна  комісія, яка розглядає протоколи про адміністративні порушення.  Основними адмін. порушеннями на сьогоднішній день є порушення Правил благоустрою населеного пункту. На черговій сесії селищної ради затверджено Правила благоустрою селища в яких конкретизуємо правопорушення за які настає адміністративна відповідальність.  Але все таки і це не зупиняє людей, які живуть за законом, аби не в своєму дворі.

Переходимо до розгляду Програми соціально-економічного розвитку селища.
Виконання Програми тісно пов’язане із виконанням бюджету селища,  наявні ресурси бюджету селища 2012 року  в основному  спрямовувались на поточні видатки, але все таки дещо ми змогли  зробити по реконструкції та ремонту  об’єктів комунальної власності селища. Звичайно не всі наші плани і задуми були реалізовані, але ми намагались виконати всі накреслені плани, щодо розвитку території.Хоча можна сказати, що основним стримуючим  фактором – була і на жаль є відсутність достатніх коштів в селищному  бюджеті.

Тепер детальніше зупинюсь на роботах, які були заплановані в Програмі соціально-економічного розвитку  і були виконані в 2012 році.

Протягом останніх п’яти  років працюємо над реконструкцією вуличного освітлення. За 2012 рік проведено реконструкцію вуличного освітлення по:
Вул..Солов’їна,Відпочинкова,Бічна Іздрика,Коротка,Скочня.
Проведено реконструкцію шаф вуличного освітлення з влаштуванням
почергового освітлення на вул..Пролісковій,Смолистій.
Як і щорічно в минулому році  ми проводили ремонт  доріг. Було проведено:
капітальний ремонт дороги по вул. Незалежності України
поточний ремонт дороги по вул..Івасюка
капітальний ремонт дороги по вул.. Львівській

Один з найбільших напрямків роботи селищної ради і по об’єму і по кількості вкладених в нього коштів є благоустрій населеного пункту. Зокрема, в 2012 році було зроблено:

-розпочато будівництво зовнішніх мереж водопостачання по
вул..Арктичній;
-реконструкція дитячих майданчиків (проектні роботи);
-будівництво двох індивідуальних автобусних зупинок;
-розпочато капітальний ремонт(заміна вікон) в бібліотеці по
вул..Незалежності України;
-розпочаті роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації по об’єкту “Реконструкція з розширенням існуючої школи №41 по вул..Макаренка,19”;

На утримання дитячого садка в минулому році було використано 1,6 млн.грн. Цифра ніби велика,  але й коштів на харчування дітей згідно з нормами в останньому кварталі було недостатньо, тому що ціни на продукти мали тенденцію постійного росту. На сьогоднішній день дитячий садочок відвідує 213 дітей .

Дуже важливим питанням в роботі селищної ради є земельне питання.
Продовжується приватизація земельних ділянок громадянами  селища.
Щодо проблем з використанням земельних ресурсів, то як і у всіх є і в нас  невирішені питання: по перше  це відсутність встановлених меж селища ( до речі без встановлених меж населеного пункту неможливо завершити розробку Генерального плана селища). Інститутом землеустрою були розпочаті роботи по інвентаризації земель селища, але були зупинені із-за відсутності коштів. На стадії розроблення знаходиться проект   розмежування земель державної та комунальної власності.
Завершуються роботи по відведенню земельної ділянки для  розширення існуючого кладовища, а також роботи по виготовлення правовстановлюючих документів  під СШ №41 та дитячого садка  № 143.

Декілька слів про демографічну ситуацію в селищі. На сьогоднішній день в селищі наявного населення 8004 чоловік. В 2012 році народилося  51, а померло 50 чоловік.
Протягом  2012 року матеріальну допомогу отримали 39 чоловік,  4 чоловік отримали допомогу на поховання. До Дня Перемоги подарунки отримали 11 чоловік,до Дня Святого Николая 150 чоловік,до дня Пасхи 50 чоловік.

Тому давайте спільно вирішувати всі проблеми, які в нас є, але це можливо лише тоді коли кожен з нас буде відноситись до селища в цілому як до своєї домівки. А ми зажди налаштовані на плідну співпрацю та  на діалог з усіма, хто бажає щось зробити для себе і свого селища.