1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

25 жовтня 2012 року відбудеться 17 сесія

PDFДрукe-mail


РОЗПОРЯДЖЕННЯ    
Від  05 жовтня 2012 року                      № 118-р
Про скликання  17-ї  сесії 6 –го  скликання Брюховицької селищної ради
Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»
РОЗПОРЯДЖАЮСЬ:
Скликати   17-У  сесію  6 –го  скликання  Брюховицької  селищної  ради  25 жовтня 2012  року о 16  годині  в приміщенні готельного комплексу «Валентина».              
В.о.селищного голови                                                                                                                 О.Ошудляк
Секретар ради

Порядок   денний.
1.Земельні питання. Доповідає Кордюк А.  
2.Різне.              
В.о.селищного голови Секретар ради                                                                                        О.Ощудляк

Орієнтовний перелік питань,

які будуть розглядатися на ХV сесії 6 скликання

25 жовтня 2012 року Брюховицької селищної ради

1. Про затвердження детальних планів території смт. Брюховичі.

- гр. Гулька М.Г., гр. Улян О.І., гр. Коваль О.В. по вул. Б.Коновальця;

- гр. Кучабський Ю.Л. по вул. Музейна, 8-а;

- гр. Мазьняка О.Ю. та гр. Жеребецького М.З. по вул. Львівська-Смолиста;

- гр. Тузяк І.І. по вул. Б.Коновальця, 4-а;

- гр. Жеребецька Л.Г. по вул. Лікарська, 3-а;

- гр. Бавопровський О.Я. по вул. Солов»їна, 6-а;

- гр. Сувала О.С. по вул. Іздрика, 2-а;

- гр. Клос М.М. по вул. Б.Кліматична, 8;

- гр. Клос С.М. по вул. Озерна, 42.

 

2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель селища Брюховичі

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель селища Брюховичі.

2. Ввести в дію нормативно грошову оцінку земель смт. Брюховичі з _____________.

3. Повідомити орендарів земельних ділянок про необхідність внесення змін в договори оренди землі відповідно до діючого законодавства шляхом підписання додаткових угод.

3. Про внесення змін в рішення Брюховицької селищної ради

1.1. Внести зміни в рішення Брюховицької селищної ради за № 913 від 22.04.2010р., а саме п.1.5 даного рішення викласти в наступній редакції: «Дати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,0564 га по вул. Пшенична, 10-а для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Галаз Ліні Володимирівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Пшенична, 10-а.

1.2. Внести зміни в рішення Брюховицької селищної ради за № 171 від 03.07.2003р., а саме п.1.1 даного рішення викласти в наступній редакції: «Безоплатно передати гр. Іванишин-Орел Ориславі Дмитрівні у приватну власність земельну ділянку площею 0,06 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд».

1.3. Внести зміни в рішення Брюховицької селищної ради за № 101 від 30.06.2011р., а саме п.1.12 даного рішення викласти в наступній редакції: «Дати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,0784 га по вул. Січових Стрільців в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Сорокевичу Станіславу Івановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Шкільна, 19.

1.4. Внести зміни в рішення Брюховицької селищної ради за № 892  від 25.02.2009р., а саме з п.1.7 даного рішення вилучити словосполучення «Кравець Омеляну Андрійовичу» в зв»язку з його смертю та набуття права власності Кравець Анною Йосифівною.

1.5. Внести зміни в рішення Брюховицької селищної ради за № 936  від 24.06.2010р., а саме з п.1.5 даного рішення викласти в наступній редакції: «Дати дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки по вул. Озерна, 12 для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Мартиняку Івану Івановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Озерна, 12» в зв»язку  із набуттям ним права власності після смерті гр. Геруновича М.О.».

1.6. Внести зміни в рішення Брюховицької селищної ради за № 228 від 21.06.2012р., а саме в п.1.5 словосполучення «Іванів Надії Романівні» замінити на «Пурій Микола Миколайович» в зв»язку із договором дарування земельної ділянки.

4. Про внесення змін в рішення Брюховицької селищної ради

1. Внести зміни в рішення Брюховицької селищної ради за № 73 від 13.07.2006р., а саме п.1 даного рішення викласти в наступній редакції: «Дати дозвіл ТзОВ «Продукт» на виготовлення технічної документації з інвентаризації земельної ділянки по вул. Незалежності України, 21-а, яку пропонується надати йому в оренду» в зв»язку з реорганізацією підприємства.

5. Про скасування рішень Брюховицької селищної ради

1. Скасувати п. 1.2 рішення Брюховицької селищної ради № 756 від 04.06.2009р. за заявою гр. Безпалько М.І., гр. Бутки М.М., гр. Кобрин Н.І.

6. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для надання її в простійне користування КЗ ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ» для обслуговування будівель і споруд лікарні по вул. Лікарська, 3 в смт. Брюховичі

1. Дати дозвіл КЗ ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ» на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 2,5134 га по вул. Лікарська, 3 в смт. Брюховичі для обслуговування будівель і споруд лікарні для надання її у постійне користування.

2. Зобов’язати КЗ ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ» виготовлений у встановленому порядку проект відведення подати на затвердження в селищну раду.

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування об»єкту нерухомості по вул. Малинова, 1-«А» в смт. Брюховичі гр. Суворову Віктору Степановичу

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Малинова, 1-«А» в смт. Брюховичі, яка надається в оренду для обслуговування об»єкту нерухомого майна гр. Суворову Віктору Степановичу.

2. Згідно ст.124 ЗК України надати гр. Суворову Віктору Степановичу земельну ділянку площею 0,04 га по вул. Малинова, 1-«А» в смт. Брюховичі в оренду терміном на 5 років для обслуговування об»єкту нерухомого майна.

3. Встановити орендну плату в ______кратному розмірі земельного податку.

4. Гр. Суворову В.С. укласти договір оренди земельної ділянки до ________.2013 року.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння по вул. Бічна Вербова, 13 в смт. Брюховичі гр. Сімінькович Г.І.

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1154 га по вул. Бічна Вербова, 13 в смт. Брюховичі, яка надається в оренду для сінокосіння гр. Сімінькович Галині Іванівні.

2. Надати гр. Сімінькович Галині Іванівні земельну ділянку площею 0,1154 га по вул. Бічна Вербова, 13 в смт. Брюховичі в оренду терміном на 49 років для сінокосіння.

3. Встановити орендну плату в ______кратному розмірі земельного податку.

4. Гр. Сімінькович Г.І. укласти договір оренди земельної ділянки до ________.2013 року.

9. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки

громадянам в смт. Брюховичі

1. Дати дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки по вул. Крута, 3 в смт. Брюховичі для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Прохорчук Вірі Романівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Крута, 3.

 

10. Про затвердження технічних документацій з інвентаризації земельних ділянок та надання їх безоплатно у власність громадянам в смт. Брюховичі

1.1. Затвердити технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки та підготовці Державного акту на право власності на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га по вул. Під осова в смт. Брюховичі для ведення особистого селянського господарства гр. Бабич Анастазії Антонівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Львівська, 34/2.

1.2. Затвердити технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки та підготовці Державного акту на право власності на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,048 га по вул. Шкільна в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Юдіній Аллі Володимирівні, котра проживає: м.Львів, вул. Юнаківа, 20/3.

1.3. Затвердити технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки та підготовці Державного акту на право власності на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,054 га по вул. Калинова, 12 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Храпку Ігорю Володимировичу, котрий проживає: м.Львів, вул. 2-ий Топольний провулок, 10.

1.4. Затвердити технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки та підготовці Державного акту на право власності на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,0459 га по с.т. «Мічурінець» в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Беньо Надії Михайлівні, котра проживає: м.Львів, вул. Одеська, 18/26.

1.5. Затвердити технічну документацію з інвентаризації земельної ділянки щодо складання документів, що посвідчують право на спільну часткову власність на земельну ділянку і безоплатно передати у спільну часткову власність земельну ділянку площею 0,08 га по вул. Нова, 3 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Дробенко Мирону Юрійовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Нова, 3 та гр. Дробенко Сюзанні Степанівні, котра проживає: м.Львів, вул. Удалого, 4/6.

1.6. Затвердити технічну документацію із землеустрою по оформленні державного акту на право власності на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га по вул. Скитницька, 36 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Драч Анатолію Івановичу, котрий проживає: м.Львів, вул. Драгана, 16/51.

11. Про затвердження технічної документації з інвентаризації земельних ділянок та надання їх в приватну власність та оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Широка, 35 в смт. Брюховичі гр. Цюпці П.П.

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,0847 га та передачі в оренду земельної ділянки площею 0,0132 га по вул. Широка, 35 в смт. Брюховичі, яка надається для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Цюпці Петру Павловичу.

2. Надати гр. Цюпці Петру Павловичу земельну ділянку площею 0,0847 га у приватну власність та земельну ділянку площею 0,0132 га в оренду терміном на ______ років по вул. Широка, 35 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

3. Встановити орендну плату в ______кратному розмірі земельного податку.

4. Гр. Цюпці П.П. укласти договір оренди земельної ділянки до _________.2013 року.

12. Про надання дозволу на виготовлення проекту відводу щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, які належать громадянам на праві

власності в смт. Брюховичі

1.1. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,1418 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Смолистій гр. Шалевій Мар»яні Романівні, котра проживає: м. Львів, вул. Яцкова, 18-а/42.

1.2. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,17 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Лікарська, 3-а гр. Жеребецькій Ларисі Григорівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Іздрика, 19.

1.3. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0865 га, яка надавалась для ведення садівництва в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Смолиста гр. Жеребецькому Мечеславу Збігневичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Іздрика, 19.

1.4. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,05 га, яка надавалась для ведення садівництва в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Бічна Коновальця гр. Тузяк Ірині Іванівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Бічна Фруктова, 9.

1.5. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,05 га, яка надавалась для ведення садівництва в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Львівська-Смолиста гр. Мазьняку Олегу Юрійовичу, котрий проживає: м.Львів, вул. Богуна, 3/4.

13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок по зміні цільового призначення громадянам в смт. Брюховичі

1.1. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,083 га, яка надавалась для ведення садівництва по вул. Тіниста в смт. Брюховичі в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Рябусі Ірині Миколаївні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Незалежності України. 50/2.

1.2. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки та змінити цільове призначення частини земельної ділянки площею 0,04 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства по вул. Музейна, 8-а в смт. Брюховичі в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Кривокульському Матвію Тимофійовичу, котрий проживає: м.Львів, вул. Роксоляни, 33/81.

1.3. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0671 га, яка надавалась для ведення садівництва по вул. Проліскова, 41 в смт. Брюховичі в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Гаврилюк Ніні Степанівні, котра проживає: Тернопільська обл., м.Кременець, пров. Відродження, 8.

14. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки громадянам в смт. Брюховичі

1.1. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,0288 га по вул. Жасминова, 4-а в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Завалію Володимиру Стефановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Жасминова, 4-а.

1.2. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,0166 га по вул. Ягідна, 5-а в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Базюк Анні Романівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Ягідна, 5/5.

1.3. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,015 га по вул. Бічна Коновальця в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Кміть Андрію Дмитровичу, котрий проживає: Львівська обл., Старосамбірський р-н, с.Кобло.

1.4. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Бічна Коновальця в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Куцериб Ігорю Івановичу, котрий проживає: Львівська обл., м.Дрогобич, вул. Сахарова, 7/2.

1.5. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,15 га по вул. Бічна Коновальця в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Пасічнику Остапу Ігоровичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Гордієнка, 5 ос.

1.6. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,15 га по вул. Бічна Коновальця в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Караахметоглу Олені Петрівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Коновальця, 13 ос.

1.7. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,15 га по вул. Бічна Коновальця в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Жук Роману Стефановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Запашна, 2.

1.8. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,15 га по вул. Бічна Коновальця в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Вітик Ірині Володимирівні, котра проживає: м.Львів, вул. Гушалевича, 3/3.

15. Про затвердження проекту відведення земельних ділянок громадянам в смт. Брюховичі

1.1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0484 га по вул. Зоряна, 6 в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Балюк Діані Ростиславівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Запашна, 8/7.

1.2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,15 га по вул. Під Осовою в смт. Брюховичі для ведення особистого селянського господарства з земель селища не наданих у власність і користування гр. Пелих Галині Володимирівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Під Осовою, 14.

1.3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0313 га по вул. Малинова в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Кулешко Галині Юріївні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Малинова, 3.

1.4. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0558 га на території садового товариства «Ягідка» в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Іванець Людмилі Володимирівні, котра проживає: м.Львів, вул. Коновальця, 108-а.

1.5. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,3336 га по вул. За мостом, 3 в смт. Брюховичі для ведення особистого селянського господарства з земель селища не наданих у власність і користування гр. Завитковському Степану Матвійовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. За мостом, 3.

1.6. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,1509 га по вул. За мостом, 3 в смт. Брюховичі для ведення особистого селянського господарства з земель селища не наданих у власність і користування гр. Онишко Миколі Івановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. За мостом, 3.

1.7. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0516 га по вул. Квітнева, 8 в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Дорош Оксані Михайлівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Ясна, 31.

1.8. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0468 га по вул. Зоряна, 7 в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Ковалю Олегу Степановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Бічна Фруктова, 8.

1.9. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0484 га по вул. Зоряна, 18 в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Салагуб Марії Петрівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Лікарська, 5.

1.10. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0456 га по вул. Мирна, 12 в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Демчуку Тарасу Васильовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Дитяча, 12.

1.11. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0473 га по вул. Квітнева, 5 в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Клос Галині Любомирівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Львівська обл., Сокальський р-н, с.Пристань.

1.12. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0486 га по вул. Мирна, 2 в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Параняку Тарасу Ігоровичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Дитяча, 5.

1.13. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,15 а по вул. Лікарська, 21-а в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Курашу Олегу Еристовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Стикова, 6/3.

1.14. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0287 га по вул. Калинова, 10 в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Ковпаку Михайлу Івановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Калинова, 10.

1.15. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0461га по вул. Пролісковій в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Борису Богдану Олександровичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Арктична, 19.

1.16. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0425га по вул. Макаренка в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Приймі Софії Теодорівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Макаренка, 7/5.

1.17. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у спільну сумісну власність земельну ділянку площею 0,06 га по вул. Теплична, 3 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Павлишин Лесі Ярославівні, котра проживає: Тернопільська обл., Підволочиський р-н, м. Скалат, вул. Тернопльська, 8 та гр. Когуткевич Любов Ярославівні, котра проживає: м.Львів, вул. І.Пулюя, 34-б.

1.18. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,025га по вул. Ряснянська в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Гнап Надії Іванівні, котра проживає: Львівська обл., Яворівський р-н, с.Наконечне, ІІ.

1.19. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,048 га по вул. Шкільна в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Сидору Володимиру Степановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Шкільна, 17.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування на земельні ділянки ДТГО «Львівська залізниця» для обслуговування будівель і споруд на

території  смт. Брюховичі, на проміжку від КМ8 до КМ9 на станції Брюховичі.

1. Продовжити п. 1 рішення Брюховицької селищної ради № 765 від 04.06.2009р. «Про інвентаризацію земель ДТГО «Львівська залізниця»» та п.3 рішення Брюховицької селищної ради № 850 від 17.12.2009р. Про інвентаризацію земель ДТГО «Львівська залізниця»» на виготовлення технічної документації із землеустрою для оформлення права постійного користування.

2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування на земельні ділянки ДТГО «Львівська залізниця» для обслуговування будівель і споруд на території  смт. Брюховичі, на проміжку від КМ8 до КМ9 на станції Брюховичі.

3. Надати в постійне користування ДТГО «Львівська залізниця» земельну ділянку площею 6.1967 га для обслуговування будівель і споруд на території  смт. Брюховичі, на проміжку від КМ8 до КМ9 на станції Брюховичі.

 

17. Про передачу приміщення дитячої школи по вул. Отця Іздрика під катихичну школу парохії Різдва Пресвятої Божої Матері.

18. Про встановлення кратності орендної плати за земельні ділянки відповідно до норм чинного законодавства ВАТ «Львівобленерго» та ФОП Омеляновський В.Б.