1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

13 сесія відбудеться 05 квітня 2012 року

PDFДрукe-mail


IMG_0003
УКРАЇНА
БРЮХОВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Від 16 березня 2012 року                      №21-р
Про скликання  13-ї  сесії
6 –го  скликання Брюховицької
селищної ради
Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»

РОЗПОРЯДЖАЮСЬ:
Скликати   13-У    сесію  6 –го  скликання  Брюховицької  селищної  ради  05 квітня 2012  року   о  16  годині  в  конференц-залі   готелю  «Валентина».
В.О. селищного голови            /підпис/          О.Ощудляк
секретар ради

Порядок   денний.
1.Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету  смт.Брюховичі за 2011 рік.
Доп. Слюсарчик  І.
2. Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури в смт.Брюховичі.
Доп.Лешківець О.,Собко І.
3. Про затвердження програми соціально-економічного розвитку смт.Брюховичі на 2012 рік.
Доп.Лешківець О.,Собко І.
4. Про внесення змін до селищного бюджету смт.Брюховичі на   2012 рік.
Доп.слюсарчик І.В.
5.Про продовження договору оренди державній музичній школі № 7.
Доп.Смолинець Л.М.
6.Про зняття з балансу Брюховицької селищної ради будівель та списання майна Брюховицької селищної ради.
Доп.Гірна Л.Ю.
7.Про передачу безоплатно на баланс ПАТ “Львівгаз” газопроводів середнього тиску, ГИРП з обладнанням РДУК.
Доп.Гірна Л.Ю.
8.Про розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків.
Доп.Кубай Т.
9.Про створення та затвердження складу комісії з питань контролю та перевірки виконання робіт, які фінансуються за кошти селищного бюджету.
Доп.Кубай Т.
10.Про врегулювання питання надання відпусток працівникам виконавчого комітету Брюховицької селищної ради.
Доп.Кубай Т.
11.Земельні питання.
Доп.Кордюк А.
12.Різне.

Орієнтовний перелік питань

Орієнтовний перелік питань,

які будуть розглядатися на ХІІІ сесії 6 скликання

5 квітня 2012 року Брюховицької селищної ради

1. Про внесення змін в рішення Брюховицької селищної ради

1.1. Внести зміни в рішення виконавчого комітету Брюховицької селищної ради народних депутатів за № 90 від 12.03.1996р. «Про безоплатну передачу у приватну власність земельних ділянок для індивідуального садівництва членам садівничо-городнього товариства «Мальва-1» за рахунок земель цього товариства, а саме: в п. 1.32 слово «Завадовській» читати «Заводовській», після чого викласти п. 1.32 в наступній редакції: «Надати безоплатно у приватну власність гр. Заводовській Іванні Федорівні, що проживає по вул. Липинського, 6/41 в м. Львові земельну ділянку №36 площею 400 кв.м для ведення індивідуального садівництва за рахунок земель садівничо-городнього товариства «Мальва-1» у зв»язку із технічною помилкою.

1.2. Внести зміни в рішення сесії Брюховицької селищної ради за № 101 від 30.06.2011р. «Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельних ділянок громадянам в смт. Брюховичі», а саме: в п. 1.6 площу «0,04 га» замінити на «0,0784 га», після чого викласти п. 1.6 в наступній редакції: «Дати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0784 га по вул. Січових Стрільців в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Сорокевичу Станіславу Івановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Шкільна, 19» за заявою гр. Сорокевича С.І.

1.3. Внести зміни в рішення сесії Брюховицької селищної ради за № 905 від 22.04.2010р. «Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельних ділянок громадянам в смт. Брюховичі», а саме: в п. 1.9 словосполучення «Онишко Ігор Петрович» замінити на «Крук Наталія Ігорівна», після чого п. 1.9 викласти в наступній редакції: «Дати дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки по вул. Січових Стрільців, 1 для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у спільні сумісну власність гр. Кручко Марії Володимирівні, Бордун Ользі Петрівні та Крук Наталії Ігорівні, котрі проживають: смт. Брюховичі, вул. Січових Стрільців, 1» у зв»язку із смертю гр. Онишко І.П.

1.4. Внести зміни в рішення виконавчого комітету Брюховицької селищної ради за № 470 від 28.12.1993р. «Про надання у приватну власність земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва громадянам смт. Брюховичі», а саме: в п. 1.1 словосполучення «Ступницькій Анні Василівні» замінити на «Ступницькій Ганні Василівні», після чого п. 1.1 викласти в наступній редакції: «Надати у приватну власність гр. Ступницькій Ганні Василівні, що проживає в м. Львові по вул. Стефаника, 11 кв. 83, земельну ділянку в смт. Брюховичі по вул. Вересковій, 16 площею 624 кв.м для індивідуального будівництва по індивідуальному проекту та господарської будівлі» у зв»язку із технічною помилкою.

2. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки для створення дитячо-спортивного майданчика в районі вул. Шкільної в смт. Брюховичі

1. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,54 га для створення дитячо-спортивного майданчика в районі вулиць Шкільна-Теплична в смт. Брюховичі.

2. Зобов’язати виконком Брюховицької селищної ради виготовити детальний план території земельної ділянки в районі вул. Шкільної.

3. Детальний план території земельної ділянки подати на затвердження в селищну раду.

3. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, які належать громадянам на праві власності в смт. Брюховичі

1.1. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,077 га, яка надавалась для ведення садівництва в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Запашна, 7-а в смт. Брюховичі гр. Микитюку Михайлу Богдановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Широка, 11/5.

1.2. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0345 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Бічна Кліматична в смт. Брюховичі гр. Гарвасу Стефану Івановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Кліматична, 2/1.

1.3. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0956 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Музейна, 8 в смт. Брюховичі гр. Ігнат Софії Олексіївні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Ак. Бурденка, 18.

1.4. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,03 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Музейна, 8 в смт. Брюховичі гр. Кучабському Юрію Любомировичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Івана Франка, 84/20.

1.5. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,05 га, яка надавалась для ведення садівництва в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Бічна Коновальця, 4-а в смт. Брюховичі гр. Тузяк Ірині Іванівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Бічна Фруктова, 9 ос.

1.6. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,1 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Кліматична в смт. Брюховичі гр. Тракало Юлії Андріївні, котра проживає: м. Львів, вул. Вашингтона, 4-а, к.1, кв. 22.

4. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки гр. Дробенко М.Ю. та гр. Дробенко С.С. по вул. Нова,3 в смт. Брюховичі

1. Дати дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки по вул. Нова, 3 в смт. Брюховичі для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у спільну сумісну власність гр. Дробенко Мирону Юрійовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Нова, 3 ос. та гр. Дробенко Сюзанні Степанівні,  котра проживає: м. Львів, вул. Удалого, 4/6.

5. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки для надання її в оренду ФО-П Деркачу С.М. для обслуговування нежитлових приміщень по вул. Сухомлинського, 10 в смт. Брюховичі

1.  Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,1513 га по вул. Сухомлинського, 10 в смт. Брюховичі для обслуговування  нежитлових приміщень для надання її в оренду Фізичній особі-підприємцю Деркачу Степану Мироновичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Ясна, 1/3.

2. Зобов’язати ФО-П Деркача С.М. виготовлений у встановленому порядку детальний план території подати на затвердження в селищну раду до 01.10.2012 року.

6. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельних ділянок громадянам в смт. Брюховичі

1.1. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,0034 га по вул. Широка, 13 в смт. Брюховичі для гаражного будівництва гр. Попович Галині Михайлівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Широка, 13/4 (місце реєстрації: Яворівський р-н, с.Бірки, вул. Мазепи, 9).

1.2. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,0030 га по вул. Дитяча, 8 в смт. Брюховичі для гаражного будівництва гр. Вовку Степану Івановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Дитяча, 8/10.

1.3. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,0035 га по вул. Широка, 13 в смт. Брюховичі для гаражного будівництва гр. Хомі Володимиру Васильовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Широка, 13.

1.4. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,0030 га по вул. Дитяча, 8 в смт. Брюховичі для гаражного будівництва гр. Серанту Мирону Володимировичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Дитяча, 8/1.

1.5. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,0023 га по вул. Дитяча, 8 в смт. Брюховичі для гаражного будівництва гр. Лісовському Оресту Юліановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Дитяча, 8/16.

1.6. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,0027 га по вул. Дитяча, 8 в смт. Брюховичі для гаражного будівництва гр. Гащук Ганні Михайлівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Дитяча, 8/8.

1.7. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,0027 га по вул. Дитяча, 8 в смт. Брюховичі для гаражного будівництва гр. Дворянській Надії Миколаївні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Дитяча, 8/5.

1.8. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,0151 га по вул. Соснова, 34 в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Гембарському Маркіяну Васильовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Соснова, 34 ос.

1.9. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території ділянки площею 0,0170 га по вул. Балабанівка в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Вигнанському Роману Романовичу, котрий проживає: Львівська обл., Городоцький р-н, м.Комарно, вул. Самбірська, 5.

1.10. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,0487 га по вул. Незалежності України, 43 в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Шалагіній Валентині Євгенівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Незалежності України, 43/6.

1.11. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,12 га по вул. Бічна Львівська, 5 в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Дзиндрі Олександру Володимировичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Бічна Львівська, 5.

1.12. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,045 га по вул. Зоряна, 9 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Павлишин Наталії Михайлівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Арктична, 50.

1.13. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,12 га по вул. Букова в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Завитковській Павлині Юріївні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. За мостом, 3/1.

1.14. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,0250 га на території кооперативного с.т. «Мічурінець» в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Шинкаренко Віталію Вячеславовичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Київська, 26/8.

1.15. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,0263 га по вул. Шкільна, 19 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Кичмі Михайлу Дмитровичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Шкільна, 19.

1.16. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,0212 га по вул. Незалежності України, 42-б в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Людкевичу Руслану Васильовичу, котрий проживає: Львівська обл., м.Кам»янка-Бузька, вул. Набережна, 5.

1.17. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,08 га по вул. Львівська в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Козію Ярославу Володимировичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Крута, 10/2.

1.18. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,08 га по вул. Курортна в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Тучаку Роману Івановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Львівська, 58.

1.19. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 0,0557 га по вул. Прилуцькій, 7 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Малишко Вікторії Олегівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Прилуцька, 10/3.

7. Про затвердження технічних документацій з інвентаризації земельних ділянок та надання їх безоплатно у власність громадянам в смт. Брюховичі

1.1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку і безоплатно передати у спільну сумісну власність земельну ділянку площею 0,1191 га по вул. Букова, 6 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Смук Марії Іванівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Букова, 6 та гр. Сулим Іванні Іванівні, котра проживає: Львівська обл., Яворівський р-н, с.Бірки.

1.2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,0384 га по вул. Церковна, 6-а в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Резнікову Олександру Анатолійовичу, котрий проживає: м.Львів, вул. Роксоляни, 59/40.

1.3. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,0550 га в урочищі Крукова гора в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Бернацькому Богдану Івановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Озерна, 8.

1.4. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га по вул. Січових Стрільців, 26-а в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Мигану Мирославу Васильовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Січових Стрільців, 26.

1.5. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,1401 по вул. Бічна Кліматична, 5 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Юхман Ярині Василівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Бічна Кліматична, 5.

1.6. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,0548 по вул. Шкільна в смт. Брюховичі для ведення особистого селянського господарства гр. Чорному Юрію Тарасовичу, котрий проживає: м.Львів, вул. Стефаника, 21/5.

1.7. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,0453 по вул. Бурштинова, 14-а в смт. Брюховичі для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Луцик Галині Михайлівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Бурштинова, 14-а.

1.8. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,15 по вул. Проліскова, 23-а в смт. Брюховичі для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Михальчуку Івану Михайловичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Околична, 16/40.

8. Про затвердження містобудівного обґрунтування та надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для надання її в оренду СП «Східно-Європейська подорож» в смт. Брюховичі

1. Затвердити містобудівне обґрунтування земельної ділянки площею 0,3342 га по вул. Незалежності України, 11 в смт. Брюховичі для розміщення групи гаражів та пункту технічного обслуговування автомобілів СП «Східно-Європеська подорож».

2. Дати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,3342 га по вул. Незалежності України, 11 в смт. Брюховичі для надання її в оренду для розміщення групи гаражів та пункту технічного обслуговування автомобілів СП «Східно-Європеська подорож».

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку (поділ земельної ділянки) для ведення особистого селянського господарства по вул. Смолистій гр. Пужаку Б.І. в смт. Брюховичі

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку (поділ земельної ділянки) площею 0,3330 га на земельну ділянку №1 площею 0,02936 га та земельну ділянку №2 площею 0,0394 га для ведення особистого селянського господарства в смт. Брюховичі по вул. Смолистій гр. Пужаку Богдану Івановичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Ангарна, 18/64.

10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок по зміні цільового призначення громадянам в смт. Брюховичі

1.1. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,04 га, яка надавалась для ведення садівництва по вул. Макаренка, 5-а в смт. Брюховичі в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Єзерському Павлу-Роману Теодоровичу, котрий проживає: Львівська обл., Яворівський р-н, с.Бірки, вул. Коновальця, 4.

1.2. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1319 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства по вул. Букова в смт. Брюховичі в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Ястремському Леоніду Олександровичу, котрий проживає: Донецька обл., м. Горлівка , вул. Перемоги, 49/20.

1.3. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та змінити цільове призначення і конфігурацію земельної ділянки при збереженні площі у розмірі  0,0822 га, яка надавалась для ведення садівництва по вул. Незалежності України, 50 в смт. Брюховичі в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Гізалевій Ірині Михайлівні, котра проживає: м. Львів, вул. Гоголя, 13/2.

 

11. Про затвердження проекту відведення земельних ділянок громадянам в смт. Брюховичі

1.1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0160 га по вул. Запашній в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Цапку Анатолію Авксентійовичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Селянська, 12/88.

1.2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0326 га по вул. Львівській в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Кравець Софії Михайлівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Львівська, 17/1.

1.3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0263 га по вул. Львівській в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Холявінському Ярославу Степановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Львівська, 17/2.

1.4. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0510 га по вул. Львівській в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Бударецькому Богдану Володимировичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Львівська, 17/3, (адреса реєстрації: Київська обл., Бородянський р-н, с. Пісківка, вул. Н.Сосніної, 16/6).

1.5. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0305 га по вул. Львівській в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Макар Іванні Михайлівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Львівська, 17/4.

1.6. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,06 га по вул. Під Осовою в смт. Брюховичі для ведення особистого селянського господарства з земель селища не наданих у власність і користування гр. Король Олесі Андріївні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Під Осовою, 14.

1.7. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,06 га по вул. Під Осовою в смт. Брюховичі для ведення особистого селянського господарства з земель селища не наданих у власність і користування гр. Тинському Володимиру Андрійовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Під Осовою, 14.

1.8. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,015 га по вул. Прилуцька, 5 в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Дерев»янчук Ользі Іванівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Прилуцька, 5/3.

1.9. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0618 га по вул. Незалежності України, 46 в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Галамазі Юрію Богдановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Незалежності України, 46/2.

1.8. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0599 га по вул. Незалежності України, 46 в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Никитюк Мирославі Степанівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Незалежності України, 46/3-а.

1.9. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,1 га по вул. Під осовою, б/н в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Поповичу Володимиру Васильовичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Батуринська, 2, Штаб ЗОК.

1.10. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,1 га по вул. Під осовою, б/н в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Мрочко Миколі Миколайовичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Батуринська, 2, Штаб ЗОК.

1.11. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,1048 га по вул. Букова, 6 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Смуку Андрію Антоновичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Букова, 6.

1.12. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку загальною площею 0,0559 га, а саме: ділянка №1 площею 0,0450 га та ділянка №2 площею 0,0109 га по вул. Незалежності України, 46 в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Мацюк Марії Романівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Незалежності України, 46/4.

1.13. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку загальною площею 0,0551 га, а саме: ділянка №1 площею 0,0456 га та ділянка №2 площею 0,0095 га по вул. Незалежності України, 46 в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Мацюку Анатолію Васильовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Незалежності України, 46/3.

1.14. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0467 га по вул. Вербова, 16 в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Жеребецькому Юліану Олексійовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Вербова, 16.

1.15. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0139 га по вул. Січових Стрільців в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Воляник Світлані Дмитрівні, котра проживає: м. Львів, вул. Єрошенка, 16/2ІІ.

1.16. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0454 га по вул. Січових Стрільців в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Грищуку Володимиру Олександровичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Тарнавського, 104-а/31.

1.17. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0185 га по вул. Незалежності України, 17-а в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Данькевич Іванні Йосифівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Незалежності України, 17/3.

 

12. Про затвердження зміни конфігурації при збереженні площі земельної ділянки гр. Наливайко О.І. в смт. Брюховичі

1. У зв'язку з проведенням інвентаризації земельної ділянки по переоформленні права власності на земельну ділянку на підставі свідоцтва про право на спадщину за законом затвердити змінену конфігурацію земельної ділянки при збереженні площі у розмірі 0,0325 га для ведення садівництва, яка знаходиться на території СГТ «Ягідка» в смт. Брюховичі гр. Наливайко Олегу Ігоровичу, котрий проживає: м.Київ, пров. Артилерійський, 7-9/28.

 

13. Про затвердження зміни площі при збереженні конфігурації земельної ділянки на території с.-г.т. «Сонячна Поляна» гр. Василіву І.С. в смт. Брюховичі

1. У зв’язку із виготовленням технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку, затвердити змінену площу земельної ділянки у розмірі 0,0490 га при збереженні конфігурації для ведення садівництва, яка знаходиться на території с.-г.т. «Сонячна Поляна» в смт. Брюховичі гр. Василіву Ігорю Степановичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Виговського, 18.

14. Про затвердження зміни площі земельної ділянки при зміні конфігурації гр. Осадчук М.Й. в смт. Брюховичі

1. У зв’язку із розширенням охоронної зони річки Брюхівчанки, затвердити змінену площу земельної ділянки у розмірі 0,0502 га при зміні конфігурації для ведення садівництва, яка знаходиться по вул. Під осовою, 5 в смт. Брюховичі гр. Осадчук Марії Йосифівні, котра проживає: м. Львів, вул. Тичини, 11/44.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на оренду для обслуговування частини будівлі (магазину) по вул. Смолистій, 20 в смт. Брюховичі гр. Савіну В.К. та гр. Савіній Г.Г.

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0011 га по вул. Смолистій, 20 в смт. Брюховичі, яка надається в оренду для обслуговування частини будівлі (магазину) гр. Савіну Валерію Костянтиновичу та гр. Савіній Галині Григорівні.

2. Згідно ст.124 ЗК України надати гр. Савіну Валерію Костянтиновичу та гр. Савіній Галині Григорівні земельну ділянку площею 0,0011 га по вул. Смолиста, 20 в смт. Брюховичі в оренду  терміном на 49 років для обслуговування частини будівлі (магазину).

16. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, укладеного між Брюховицькою селищною радою та гр. Степановим Олегом Валентиновичем по вул. Ясна,49 в смт. Брюховичі

1. Продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки, укладеного між Брюховицькою селищною радою та гр. Степановим О.В. по вул. Ясна, 49 в смт. Брюховичі терміном на 5 років за заявою гр. Степанова Олега Валентиновича, котрий проживає за адресою: м. Львів, вул. Єфремова, 47/5.

2. Встановити орендну плату у розмірі ___-кратного земельного податку.

17. Про скасування рішення Виконавчого комітету Брюховицької селищної ради народних депутатів

1. Скасувати рішення виконавчого комітету Брюховицької селищної ради народних депутатів № 330 від 28.12.1992р. «Про надання у приватну власність земельної ділянки для індивідуального будівництва гр. Малишко Наталії Іванівні».

2. Земельну ділянку площею 0,0550 га по вул. Прилуцька віднести до земель загального користування селищної ради.

18. Про скасування рішення Брюховицької селищної ради

1.1. Скасувати п.1.2 рішення сесії Брюховицької селищної ради № 28 від 30.12.2010р. «Про затвердження технічних документацій земельних ділянок та надання їх безоплатно у власність громадянам в смт. Брюховичі», а саме: «Затвердити технічну документацію для видачі Державного акта на право власності на землю і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га по вул. Під осова для ведення особистого селянського господарства гр. Бабич Анастазії Антонівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Львівська, 34/2.» на підставі клопотання Управління Держкомзему у місті Львів.

1.2. Скасувати п.1.19 рішення сесії Брюховицької селищної ради № 1015 від 07.10.2010р. «Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельних ділянок в смт. Брюховичі», а саме: «Дати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки №9 по вул. Зоряна орієнтовною площею 0,045 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель гр. Павлишин Назару Ярославовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Арктична, 50», на підставі заяви його матері Павлишин Наталії Михайлівни.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та присвоєння кадастрового номера в/ч А 3870 в смт.Брюховичі

1. Затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та присвоєння кадастрового номера в/ч А 3870 площею 141,1 га по вул. Незалежності України, смт. Брюховичі.

20. Про обмін рівнозначних земельних ділянок між Брюховицькою селищною радою та гр. Слюсарчуком В.Б.

1. Дати дозвіл виконкому Брюховицької селищної ради на виготовлення  детального плану території земельної ділянки площею 0,08га по вул. Приколійова по міні земельними ділянками для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на рівнозначну земельну ділянку для облаштування скверу загального користування по вул. Приколійова,17 в смт. Брюховичі.