1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

14 сесія відбудеться 21 червня 2012 року

PDFДрукe-mail

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»
Розпоряджаюсь
Скликати   14-У    сесію  6 –го  скликання  Брюховицької  селищної  ради  21 червня 2012  року   о  16  годині  в  конференц-залі   готелю  «Валентина».
В.о.селищного голови                             О.Ошудляк
Секретар ради
Порядок денний
1.Про розгляд депутатських запитів.
Доп.Кубай Т.Є.
2.Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету смт.Брюховичі за І квартал 2012 рік.
Доп. Смолинець Л.
3.Про внесення змін до селищного бюджету смт.Брюховичі на 2012 рік.
Доп.Смолинець Л.
4.Про криміногенну ситуацію в селищі за 2010-2012 рр. та роботу
правоохоронних органів по захисту правопорядку.
Доп.Собко І.
5.Земельні питання.
Доп.Кордюк А.
6.Різне.
В.о.селищного голови                                                                 О.Ощудляк
Секретар ради

Орієнтовний перелік питань,
які будуть розглядатися на ХІV сесії 6 скликання
21 червня 2012 року Брюховицької селищної ради
1. Про внесення змін в рішення Брюховицької селищної ради
1.1. Внести зміни в рішення сесії Брюховицької селищної ради за № 1022 від 07.10.2010р., а саме п.1.3 даного рішення викласти в наступній редакції: «Дати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,043 га по вул. Букова, 4-а для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Кіцилі Лідії Юліанівні, котра проживає: м.Львів, вул. Масарика, 8/96».
1.2. Внести зміни в рішення сесії Брюховицької селищної ради за № 101 від 30.06.2011р., а саме п.1.3 даного рішення викласти в наступній редакції: «Дати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,03 га по вул. Макаренка, 5-а для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, в тому числі 0,0073 га в межах червоних ліній на умовах оренди гр. Єзерському Павлу-Роману Теодоровичу, котрий проживає: Львівська обл., Яворівський р-н, с.Бірки.
1.3. Внести зміни в рішення сесії Брюховицької селищної ради за № 626 від 27.11.2008р., а саме п.1.3 даного рішення викласти в наступній редакції: «Дати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,0367 га по вул. Солов»їна, 6-а для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Баворовському Олександру Ярославовичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Залізнична, 36/2.
2. Про затвердження зміни площі земельної ділянки при зміні конфігурації гр. Кудлі Н.І. в смт. Брюховичі
1. В зв»язку із виготовленням технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та присвоєнню кадастрового номера, затвердити змінену площу земельної ділянки у розмірі 0,2085 га при зміні конфігурації земельної ділянки для ведення особистого підсобного господарства, яка знаходиться по вул. Ставкова, 1 в смт. Брюховичі гр. Кудлі Наталії Ігорівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Ставкова, 1.
3. Про надання дозволу на зміну конфігурації та складання проекту відведення земельної ділянки гр. Тереху І.Г. в смт. Брюховичі
1. Дати дозвіл на зміну конфігурації та складання проекту відведення земельної ділянки площею 0,0731 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка знаходиться по вул. Нова, 8 в смт. Брюховичі гр. Тереху Ігорю Григоровичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Л.Українки, 14/9 в зв»язку із зміною структури кварталу забудови.
4. Про скасування рішень Брюховицької селищної ради
1.1. Скасувати п. 1.4 рішення Брюховицької селищної ради № 433 від 03.04.2008р. та п.1.1 рішення № 634 від 27.11.2008р. за заявою гр. Балюк Катерини Андріївни.
1.2. Скасувати п. 1.2 рішення Брюховицької селищної ради № 615 від 25.03.2006р. за заявою гр. Мухи Богдана Володимировича.
1.3. Скасувати п. 1.4 рішення Брюховицької селищної ради № 811 від 24.09.2009р. за заявою гр. Самотій Іванни Іванівни.
1.4. Скасувати п. 1.6 рішення Брюховицької селищної ради № 770 від 03.07.2009р. за заявою гр. Горощука Ореста Степановича.
1.5. Скасувати п. 1.8 рішення Брюховицької селищної ради № 735 від 07.05.2009р. за заявою гр. Юрейко Ореста Семеновича.
5. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки громадянам в смт. Брюховичі
1.1. Дати дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки на території обслуговуючого кооперативу садово-городнього товариства «Енергетик» в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Павлишину Івану Пилиповичу,  котрий проживає: м. Львів, вул. Очаківська, 7/21.
1.2. Дати дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки по вул. Макаренка, 26-а в смт. Брюховичі для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Карпінській Любов Степанівні,  котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Макаренка, 26-а.
1.3. Дати дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки по вул. Малинова, 6 в смт. Брюховичі для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Маліновському Мар»яну Юрійовичу, гр. Шпек Галині Вікторівні та гр. Данько Іванні-Христині Вікторівні, котрі проживають: смт. Брюховичі, вул. Малинова, 6.
1.4. Дати дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки по вул. Шкільна, 13-б в смт. Брюховичі для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Юрейко Наталії Ігорівні,  котра проживає: м. Львів, вул. Наукова,50/69.
1.5. Дати дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки по вул. Ряснянська, 6-а в смт. Брюховичі для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Деркач Оксані Романівні,  котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Ряснянська, 6.
6. Про надання дозволу на розробку проектів відводу на земельні ділянки для надання в оренду громадянам в смт. Брюховичі
1. 1. Дати дозвіл на розробку проекту відводу земельної ділянки  площею 0,0151 га по вул. Соснова, 34-а для надання її в оренду для обслуговування  будинку гр. Гембарському Маркіяну Васильовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Соснова, 34.
1.2. Дати дозвіл на розробку проекту відводу земельної ділянки площею 0,1063 га по вул. Під осовою в смт. Брюховичі для надання в оренду для ведення садівництва гр. Грицьківу Андрію Ярославовичу, котрий проживає: м.Львів, пр. Червоної Калини, 133/12.
7. Про затвердження технічних документацій з інвентаризації земельних ділянок та надання їх безоплатно у власність громадянам в смт. Брюховичі
1.1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,15 га по вул. В.Івасюка, 66 в смт. Брюховичі для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Курці Петру Йосафатовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. В.Івасюка, 66.
1.2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,0224 га по вул. Сухомлинського, 3-а в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Гринчишин Катерині Дмитрівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 3-а.
1.3. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку і безоплатно передати у спільну сумісну власність земельну ділянку площею 0,1065 га по вул. Макаренка, 24 в смт. Брюховичі для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Гук Ользі Миронівні та гр. Кілик Марії Іванівні, котрі проживають: смт. Брюховичі, вул. Макаренка, 24.
1.4. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,0453 га по вул. Бурштинова, 14-а в смт. Брюховичі для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Луцик Галині Михайлівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Бурштинова, 14-а.
1.5. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,0860 га по вул. Під осовою в смт. Брюховичі для ведення особистого селянського господарства гр. Важинській Мирославі Йосифівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Букова, 5.
1.6. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,15 га по вул. Проліскова, 23-а в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Михальчуку Івану Михайловичу, котрий проживає: м.Львів, вул. Околична, 16/40.
1.7. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку і безоплатно передати у приватну власність земельну ділянку площею 0,1137 га по вул. Проліскова, 23-а в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Михальчуку Івану Михайловичу, котрий проживає: м.Львів, вул. Околична, 16/40.
1.8. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку і безоплатно передати у спільну сумісну власність земельну ділянку площею 0,15 га по вул. Кленова, 7 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  гр. Кілик Надії Миронівні та Кілик Теодорі Михайлівні, котрі проживають: смт. Брюховичі, вул. Кленова, 7.
8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, присвоєння кадастрового номера і внесення відомостей до АС ДЗК та уточнення площі земельної ділянки по вул. Ряснянський проїзд, 5 в смт. Брюховичі гр. Медвідь С.П.
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, присвоєнні кадастрового номера і внесення відомостей до АС ДЗК земельної ділянки по вул. Ряснянський проїзд, 5 в смт. Брюховичі гр. Медвідь Світлані Петрівні.
2. Затвердити уточнену площу земельної ділянки у розмірі 0,0892 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Ряснянський проїзд, 5 в смт. Брюховичі.
9. Про надання дозволу на виготовлення проекту відводу щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, які належать гр. Щудло С.Є. на праві власності в смт. Брюховичі
1. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельних ділянок загальною площею 0,075 га, які надавались для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Смолистій гр. Щудло Світлані Євгенівні, котра проживає: м. Львів, вул. Патона, 9/137.
2. Земельні ділянки, які належать гр. Щудло Світлані Євгенівні на праві власності об»єднати в одну земельну ділянку площею 0,075 га за нотаріально посвідченою згодою заявника.
10. Про  припинення дії договору оренди земельної ділянки гр. Турчин Г.С. шляхом його розірвання за взаємною згодою сторін
1. Припинити договір оренди земельної ділянки гр. Турчин Галини Степанівни по вул. Гамулецькій, 9-а в смт. Брюховичі  № 5512 від 21.10.2003 року зареєстрованого у Львівському міському центрі Державного земельного кадастру за № 28 від 31.10.2003 року шляхом його розірвання за взаємною згодою сторін.
11. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки громадянам в смт. Брюховичі
1.1. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки загальною площею 0,0337 га, в тому числі: ділянка №1 площею 0,0216 га та ділянка №2 площею 0,0121 га по вул. Сухомлинського, 9 в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Новицькому Олександру Івановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 9/2.
1.2. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,0826 га по вул. Сухомлинського, 9 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Казакову Віктору Васильовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 9/1.
1.3. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,0987 га по вул. Під Осовою в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Савці Стефанії Йосифівні, котра проживає: м. Львів, вул. Ген. Грекова, 8/179.
1.4. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,0377 га по вул. Бічна Львівська в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у спільну сумісну власність гр. Віблі Наталії Зиновіївні та Янчак Ярині Зиновіївні, котрі проживають: м.Львів, вул. Я.Рапопорта, 21/2.
1.5. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки загальною площею 0,0413 га, в тому числі: ділянка №1 площею 0,0232 га та ділянка №2 площею 0,0181 га по вул. Бурштинова, 15 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Розумній Людмилі-Дарії Іванівні, котра проживає: м.Львів, вул. Меблярська, 18/10.
1.6. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,0711 га по вул. Бічна Фруктова, 24 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Пукало Івану Кириловичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Калинова, 1.
1.7. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,0980 га по вул. Вербовій в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Шах Ірині Орестівні, котра проживає: м. Львів, проспект Чорновола, 31/14.
1.8. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки загальною площею 0,0679 га, в тому числі: земельної ділянки №1 площею 0,0411 га та земельної ділянки №2 площею 0,0268 га по вул. Малинова в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Маліновському Мар»яну Юрійовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Малинова, 6.
1.9. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,0320 га по вул. Малиновій в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Фещуку Валентину Вікторовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Малинова, 6.
1.10. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,0132 га по вул. Малиновій в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Шпек Галині Михайлівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Малинова, 6.
1.11. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,021 га по вул. Малиновій в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Данько Андрію Мироновичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Малинова, 6.
1.12. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,0910 га по вул. Шкільній в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Мусі Богдану Володимировичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Бажана, 9.
1.13. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,1 га по вул. Гамулецькій в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Турчину Ярославу Володимировичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Арктична, 16.
1.14. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,1139 га по вул. Потічок, 18 в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Демідонту Олегу Богдановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Потічок, 18.
1.15. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,0000 га по вул. Потічок, 14 в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Крастильову Віктору Володимировичу, котрий проживає: м. Львів, вул. П.Панча, 22/87.
1.16. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,075 га по вул. Дитячій в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Вовку Степану Івановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Дитяча, 8/10.
1.17. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,075 га по вул. Дитячій в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Шпить Юрію Івановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Спортова, 3.
1.18. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,0224 га по вул. Під осовою в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Грицьківу Андрію Ярославовичу, котрий проживає: м.Львів, пр. Червоної Калини, 133/12.
1.19. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,12 га по вул. Гамулецькій в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Ружило Ірині Степанівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Арктична, 16.
1.20. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,0441 га по вул. Львівська, 39 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Валах Степанії Іванівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Львівська, 39.
1.21. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,1348 га по вул. Висока, 13 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Дяковичу Віктору Петровичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Висока, 13.
1.22. Дати дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Ряснянська в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Копитинській Марії Олексіївні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Б.Бурштинова, 12-а.
12. Про затвердження проекту відведення земельних ділянок громадянам в смт. Брюховичі
1.1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0815 га по вул. Прилуцькій в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Конанцю Роману Миколайовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. В.Івасюка, 29/3.
1.2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,001 га по вул. Кленова, 2 в смт. Брюховичі для гаражного будівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Ковальчук Мирославі Григорівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Кленова, 2/9 .
1.3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0935 га по вул. Вербова, 16 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Жеребецькому Юрію Юліановичу, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Вербова, 16.
1.4. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0464 га по вул. Макаренка в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Смуку Святославу Богдановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Макаренка, 7/2.
1.5. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0484 га по вул. Пролісковій в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель селища не наданих у власність і користування гр. Андрущенко Надії Михайлівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Бурштинова, 22.
1.6. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0533 га по вул. Сухомлинського, 9-а в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Бабяк Ганні Михайлівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 9/4.
1.7. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,0414 га по вул. Пролісковій в смт. Брюховичі для ведення особистого селянського господарства з земель селища не наданих у власність і користування гр. Горощуку Оресту Степановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Дитяча, 6-а.
1.8. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,1 га по вул. Лікарська в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Слободі Тарасу Степановичу, котрий проживає: м.Львів, вул. Героїв УПА, 76/239.
1.9. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та надати у власність земельну ділянку площею 0,15 га по вул. Лікарська в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель селища не наданих у власність і користування гр. Бахурському Володимиру Йосиповичу, котрий проживає: м.Львів, вул. В.Великого, 85-а/77.
13. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки (при розподілі земельних ділянок) в смт. Брюховичі
1.1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку (при розподілі земельної ділянки) загальною площею 0,0450 га на: земельну ділянку №1 площею 0,0384 га та земельну ділянку №2 площею 0,0066 га для ведення садівництва в смт. Брюховичі по вул. Пролісковій гр. Білобрин Марії Миколаївні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Бічна Бурштинова, 8 ос.
1.2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку (при розподілі земельної ділянки) загальною площею 0,0690 га на: земельну ділянку №1 площею 0,0486 га та земельну ділянку №2 площею 0,0204 га для обслуговування житлового будинку. Господарських будівель та споруд в смт. Брюховичі по вул. Бічна Ясна, 3 гр. Замрію Андрію Миколайовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Бічна Ясна, 3.
14. Про затвердження містобудівного обґрунтування щодо зміни цільового при-значення земельної ділянки на території смт. Брюховичі
1. Затвердити містобудівне обґрунтування зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,03 га по вул. В.Івасюка, 2-б для розташування торгового комплексу з земель призначених для ведення садівництва гр. Таратулі Левку Івановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Теплична, 2.
15. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельних ділянок в смт. Брюховичі
1. Розглянувши заяву гр. Самотій І.М. щодо надання дозволу на розробку проекту відводу земельних ділянок, Виконкому Брюховицької селищної ради виготовити детальний план території вул. Грабової в смт. Брюховичі.
16. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельних ділянок в смт. Брюховичі
1. Розглянувши заяву гр. Балюк К.А. щодо надання дозволу на розробку проекту відводу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Брюховичі, Виконкому Брюховицької селищної ради виготовити детальний план території вул. Проліскової в смт. Брюховичі.
17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на оренду для обслуговування об»єкту нерухомого майна по вул. Малинова, 2 в смт. Брюховичі гр. Суворову Віктору Степановичу
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Малинова, 2 в смт. Брюховичі, яка надається в оренду для обслуговування об»єкту нерухомого майна гр. Суворову Віктору Степановичу.
2. Згідно ст.124 ЗК України надати гр. Суворову Віктору Степановичу земельну ділянку площею 0,04 га по вул. Малинова, 2 в смт. Брюховичі в оренду терміном на 5 років для обслуговування об»єкту нерухомого майна.
3. Встановити орендну плату в ______кратному розмірі земельного податку.
18. Про продовження терміну дії рішень Брюховицької селищної ради
1.1. Продовжити термін дії рішення Брюховицької селищної ради № 301 від 19.07.2007 року щодо надання дозволу на розробку проекту відводу на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Бічна Коновальця в смт. Брюховичі гр. Улян Оксані Ігорівні.
1.2. Продовжити термін дії п.1.4 рішення Брюховицької селищної ради № 301 від 19.07.2007 року щодо надання дозволу на розробку проекту відводу на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Бічна Коновальця в смт. Брюховичі гр. Гульці Мирославу Григоровичу.
1.3. Продовжити термін дії рішення Брюховицької селищної ради № 301 від 19.07.2007 року п.1.11 щодо надання дозволу на розробку проекту відводу на земельну ділянку площею 0,1 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Бічній Коновальця в смт. Брюховичі гр. Коваль Олені Василівні.
19. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, які належать громадянам на праві власності в смт. Брюховичі
1.1. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,17 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Лікарська, 3-а в смт. Брюховичі гр. Жеребецькій Ларисі Григорівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Іздрика, 19.
1.2. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,081 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Кліматична в смт. Брюховичі гр. Купецькому Святославу Ігоровичу, котрий проживає: м. Рівне, проспект Миру, 2/133.
1.3. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0750 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Львівська в смт. Брюховичі гр. Кісь Ярославу-Івану Семеновичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Широка, 76/46.
1.4. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,2340 га, яка надавалась для обслуговування нежитлових приміщень в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Ряснянська, 23 в смт. Брюховичі гр. Надєляєву Євгену Вікторовичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Дорошенка, 14/5.
1.5. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки площею 0,1654 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Смолиста, б/н в смт. Брюховичі гр. Лебяку Івану Івановичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Скляна, 5/31.
1.6. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,1420 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шкільній в смт. Брюховичі гр. Іванів Надії Романівні, котра проживає:  Львівська обл., Жидачівський р-н, с. Дуліби.
1.7. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0851 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Крукова гора в смт. Брюховичі гр. Червінській Марії Михайлівні, котра проживає:  смт. Брюховичі, вул. Крукова гора, 11 ос.
20. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
по зміні цільового призначення громадянам в смт. Брюховичі
1.1. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та змінити цільове призначення частини земельної ділянки площею 0,1 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства по вул. Вербова в смт. Брюховичі в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Добушу Юрію Дмитровичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Н.Хасевича, 16.
1.2. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,07 га, яка надавалась для ведення садівництва по вул. Скитницька, 1 в смт. Брюховичі в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Колосівському Руслану Мироновичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Дубровицька, 4 ос.
1.3. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0789 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства по вул. Смолиста в смт. Брюховичі в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Геву Андрію Яковичу, котрий проживає: Львівська обл., м.Стрий, вул. Л. Українки, 19.
1.3. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1 га, яка надавалась для ведення особистого селянського господарства в урочищі Крукова гора в смт. Брюховичі в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Ільчишину Володимиру Богдановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Під горою, 6.