1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ставки місцевих податків на території смт.Брюхвовичі на 2018

gpodatky
Про встановлення ставок місцевих податків
на території смт.Брюхвовичі

Детальніше...

Правила благоустрою території селища Брюховичі

BlagoustriyПравила благоустрою території селища Брюховичі (далі – Правила) є нормативно-правовим актом, яким установлюється порядок благоустрою та утримання територій об'єктів благоустрою селища Брюховичі, регулюються права та обов'язки учасників правовідносин у сфері благоустрою території селища, визначається комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку у селищі.

Детальніше...

 • Ставки місцевих податків на території смт.Брюхвовичі на 2018

  Ставки місцевих под

 • Правила благоустрою території селища Брюховичі

  Правила благоустрою

 • Брюховицька комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

  Брюховицька комісія

 • Брюховицька комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

  Брюховицька комісія

Previous
Наступна

Податкова інформує

Шевченківське відділення Личаківської ОДПІ
Головного управління ДФС у Львівській області інформує:
23 лютого 2017 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області на тему: «Нове в законодавстві: актуальні питання оподаткування та оплати праці. Підведення підсумків 2016 року» за участю сертифікованих аудиторів Львівської області.
Початок семінару: 11 год. 00 хв.
Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.
Місце проведення:м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.
Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених.

Детальніше


Оголошення.

22.03.2017 з 10:00 до 13:00 години у приміщенні Львівської місцевої прокуратури №2 Львівської області (Залізничний відділ), що по вул. Виговського, 34 у м. Львові, згідно графіку особистого прийому громадян за місцем їх проживання керівництвом прокуратури Львівської області буде здійснювати прийом громадян заступник прокурора Львівської області Татомир Юрій Ігорович. Усі бажаючі потрапити на прийом можуть записатись за телефоном (032) 252-04-06, або за адресами: м. Львів, вул. Виговського, 34 або м. Львів, вул. Липинського,11.

Податкова інформує

Шевченківське відділення Личаківської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області інформує:
Платниками єдиного внеску відповідно до пункту 4 частини першої статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі - Закон № 2464) є фізичні особи - підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.

Детальніше


Податкова інформує

Шевченківське відділення Личаківської ОДПІ
Головного управління ДФС у Львівській області інформує:
31 січня 2017 року, 01 лютого 2017 року у м.Львові Головне управління ДФС у Львівській області проведе безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області на тему: «Нове у 2017 році. Підведення підсумків 2016 року» за участю міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів Львівської області.
Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Детальніше

З Новим роком та Різдвом Христовим

rizdvo

Шановна Громадо!
Щиро вітаю Вас з Різдвом Христовим та Новим 2017 роком!
Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у незвідане майбутнє.
Тож нехай новий 2017 рік буде щедрим на сповнені мрії, подолані кризи й перешкоди. Хай додасть він Вам і Вашим рідним здоров’я і сил, творчого завзяття, духовної величі і краси! Нехай родинний затишок, добро,  і благополуччя панують у Вашій оселі а Різдвяна зоря запалить у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!
Хай Новий рік принесе Вам мир, віру і надію у день прийдешній.
Щастя Вам у помислах і діях Ваших, успіхів Вам у Новому році.

З повагою селищний голова  В.Доманський
 

Складаємо щиру подяку нашим спонсорам, які допомогли у придбанні подарунків дітям із малозабезпечених сімей до дня Святого Миколая:
Водоканал "Брюховичі" 
ТзОВ: "Біля озера" (чебуречна), Рукавичка "Львівхолод", "Тесля","Кордія", "Перлина Львова", житловий комплекс "Хвиля", "Лонкаме", "Каданс","Технопак", "Пролісок"(Шевчук)
Ресторани:  "Аркан","Валентина","Байка".
ФОП: Біда Р.І.("Прилуки"), Мироненко В.І., Гавриляк Н.М.,
ВАТ Брюховицький ДОК.
 

Сторінка 10 з 43

Курс Валют

Погода на завтра

Погода в Брюховичах

 • Банер